Strona główna » Blog » EPILACJA LASEROWA SOPRANO TITANIUM

EPILACJA LASEROWA SOPRANO TITANIUM

EPILACJA LASEROWA SOPRANO TITANIUM

Nadmierne owłosienie na ciele to problem wielu mężczyzn. Współczesne kanony piękna lansują muskularną sylwetkę, pozbawioną nadmiaru zbędnego owłosienia. Wykorzystywane przez lata doraźne, domowe metody depilacji, takie jak golenie, wosk, kremy do depilacji, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Poza tym niekorzystnie wpływają na kondycję skóry (tj. wysypki, podrażnienia, alergie, zapalenie mieszków włosowych, wrastanie włosów). Dlatego rozwiązaniem jest profesjonalna epilacja laserowa (depilacja laserowa) urządzeniem Soprano Titanium w Anclara H&A. Pozwala ona na skuteczne i trwałe pozbycie się nadmiaru owłosienia, a także wpływa na codzienny komfort życia – nie tylko poprawiając wygląd naszego ciała, ale też np. ograniczając pocenie się oraz hamując rozwój bakterii.

PRZEBIEG ZABIEGU

Dzień przed wykonaniem do epilacji laserowej (epilacja to inaczej depilacja laserowa) należy ogolić powierzchnię okolicy zabiegowej. Ważne, by te okolice nie były podrażnione (np. przez oparzenia, alergie czy stany zapalne). Pierwszym etapem epilacji jest pokrycie skóry specjalnym żelem ochronnym, który pozwala dobrać odpowiedni program pracy i ustawić parametry lasera. Następnie okrężnymi ruchami, kosmetolog przesuwa głowicę po powierzchni ciała. Zabieg trwa (w zależności od liczby depilowanych partii) około 40 minut. Po jego wykonaniu skóra może być delikatnie podrażniona. Dlatego należy unikać ekspozycji na słońce, a także dbać o jej nawilżenie).

Jeśli w dniu planowanego zabiegu na Twojej skórze pojawią się niepokojące objawy – nasz dermatolog skonsultuje Cię bezpłatnie w celu oceny przeciwwskazań do wykonania epilacji.

CZY ZABIEG EPILACJI BOLI?

Pytanie o bolesność zabiegu jest często zadawane przez mężczyzn. Zawsze staram się, by zabieg był jak najbardziej komfortowy i jednocześnie skuteczny – mówi Małgorzata Kasiak, kosmetolog.

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia SOPRANO TITANIUM. Ponieważ głowica posiada zaawansowany system stałego chłodzenia skóry, możliwe jest kontrolowanie jej temperatury. To bardzo komfortowe, eliminujące ryzyko bólu rozwiązanie. Nasz laser oraz komfort zabiegu jest bardzo wysoko oceniany przez nasze pacjentki – mówi Małgorzata Kasiak, kosmetolog.

EFEKTY ZABIEGU

Optymalne efekty uzyskujemy po wykonaniu serii zabiegów (sześć do ośmiu w odstępach od czterech do sześciu tygodni). Aby podtrzymać efekt na wiele lat, należy wykonywać zabiegi przypominające – zazwyczaj raz w roku.

Pamiętaj, że w Klinice Anclara, nad wykonanywaniem zabiegów epilacji laserowej czuwa lekarz dermatolog.

NAJCZĘŚCIEJ EPILOWANE PRZEZ MĘŻCZYZN OKOLICE

  1. Pachy
  2. Okolice intymne
  3. Klatka piersiowa
  4. Brzuch
  5. Zarost
  6. Nogi
  7. Ramiona

Sprawdź karnet open na epilację laserową wszystkich wybranych okolic ciała w cenie 1200 zł za wizytę! https://anclara.pl/cennik/

Na konsultacje i zabiegi zapraszają nasi kosmetolodzy:
Małgorzata Kasiak
Paulina Żygoń
Aneta Suchowierska

Samodzielnie umów wizytę na https://www.moment.pl/anclara#

fot. unsplash.com/kalvisuals