Konsultacja dermatologa -wenerologa dr Anna Płatkowska

Konsultacja dermatologa -wenerologa dr Anna Płatkowska

Konsultacja dermatologa -wenerologa dr Anna Płatkowska

Konsultacje dermatologiczne Warszawa

Jeżeli cierpisz na choroby skóry bądź włosów zgłoś się do dobrego dermatologa w naszej Klinice Anclara na Warszawskim Mokotowie. Szukając dermatologa, ważne jest, aby znaleźć wykwalifikowanego i godnego zaufania specjalistę, który skutecznie zajmie się Twoimi problemami skórnymi. Oto kilka cech, które definiują dobrego dermatologa:

Wiedza i kwalifikacje: Dobry dermatolog posiada niezbędne kwalifikacje, w tym dyplom lekarza i specjalistyczne przeszkolenie z zakresu dermatologii. Dysponuje certyfikatami renomowanych organizacji medycznych, ukończonych szkoleń oraz dyplomy świadczące o tym, że stale poszerza swoją wiedzę.

Specjalizacje i doświadczenie: Dermatologia obejmuje różne specjalizacje, takie jak dermatologia kosmetyczna, dermatologia dziecięca czy dermatopatologia kliniczna, dermochirurgia oraz trychologia. Dobry dermatolog może posiadać dodatkowe przeszkolenie lub rozległe doświadczenie w określonych obszarach, co pozwala mu zapewnić fachową opiekę w tych dziedzinach.

Umiejętności komunikacyjne: Skuteczna komunikacja ma kluczowe znaczenie w opiece zdrowotnej. Dobry dermatolog uważnie słucha pacjentów, wczuwa się w ich obawy i jasno wyjaśnia diagnozę oraz możliwości leczenia. To sprawia, że pacjenci są dobrze poinformowani i aktywnie uczestniczą w podejmowaniu decyzji oraz w samym procesie leczenia.

Współczucie i empatia: Schorzenia dermatologiczne mogą wpływać na wygląd fizyczny i poczucie własnej wartości pacjentów. Dobry dermatolog rozumie emocjonalny wpływ chorób skóry i podchodzi do opieki nad pacjentem ze współczuciem i empatią.

Ciągłe uczenie się i rozwój zawodowy: Dziedzina dermatologii stale się rozwija, wraz z pojawieniem się nowych osiągnięć i technik. Dobry dermatolog jest na bieżąco z najnowszymi badaniami, uczestniczy w konferencjach, uczestniczy w programach kształcenia ustawicznego i przyjmuje innowacyjne podejście, aby zapewnić wysokiej jakości opiekę.

Rozsądne podejście do leczenia: Dobry dermatolog stosuje oparte na dowodach podejście do leczenia. Priorytetowo traktuje bezpieczeństwo i dobro swoich pacjentów, dokładnie rozważa ryzyko i korzyści różnych interwencji oraz zalecają najodpowiedniejsze opcje leczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Etyka i postępowanie zawodowe: Uczciwość i etyczne postępowanie są niezbędne w przypadku każdego naszego pracownika. Dobry dermatolog przestrzega najwyższych standardów profesjonalizmu, zachowuje poufność pacjenta, przestrzega praktyk etycznych i jest silnie zaangażowany w dobro pacjenta.

Współpraca i skierowania: Dobry dermatolog rozumie znaczenie współpracy z innymi specjalistami jeśli jest to konieczne. Lekarz może skierować Cię do specjalistów spoza swojej dziedziny, aby zapewnić Tobie kompleksową opiekę.

Bardzo dobry dermatolog Warszawa - bez skierowania

Nie obawiaj się pierwszej konsultacji u dermatologa. Doktor Płatkowska jest dermatologiem, wenerologiem i licencjonowanym specjalistą medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Możesz zgłosić się do niej, jeśli Twój problem dotyczy zdrowia skóry, włosów, paznokci, a także stref intymnych. Podczas konsultacji dermatologiczno-wenerologicznej omówisz z doktor Płatkowską wszystkie Twoje dolegliwości i otrzymasz zalecenia lecznicze i pielęgnacyjne.

Przed wizytą otrzymasz do wypełnienia ankietę medyczną. Niektóre schorzenia ogólnoustrojowe objawiają się również zmianami skórnymi. Dlatego dla dermatologa istotne są wszystkie przeszłe i obecne problemy zdrowotne, w tym te, które na pierwszy rzut oka niekoniecznie mają związek ze skórą. Istotne są również choroby w rodzinie, na przykład czy najbliżsi chorowali na trądzik lub nowotwory skóry.

Czasami łatwo jest zapomnieć o jakiejś kwestii, o którą chcielibyśmy zapytać. Przed wizytą przygotuj listę pytań lub zrób w telefonie notatkę z zagadnieniami, które chcesz poruszyć podczas konsultacji. Wykonane przez Ciebie zdjęcia mogą być pomocne dla dermatologa, zwłaszcza jeśli choroba skóry ma przebieg z zaostrzeniami. Może się zdarzyć, że objawy skórne nie będą już obecne podczas wizyty w gabinecie dermatologicznym, dlatego dobrym pomysłem jest dokumentowanie własnym smartfonem zmian skórnych, gdy tylko się pojawiają. Kilka zdjęć, wykonanych przez Ciebie pod różnym kątem i z różnej odległości, może mieć dużą wartość w diagnostyce dermatologicznej.

Dermatolog często dokładnie bada paznokcie, których wygląd potrafi wiele powiedzieć o stanie zdrowia pacjenta. Niektóre zmiany na paznokciach, takie jak ciemne smugi czy nierówności płytki paznokciowej, mogą być oznaką czerniaka lub innych schorzeń. Dlatego zalecamy zmycie lakieru do paznokci przed wizytą (zarówno manicure, jak i pedicure), szczególnie jeśli jest kryjący.

Unikaj farbowania włosów tuż przed wizytą. Farba do włosów, kolorowy spray do odrostów czy barwiony suchy szampon, nie są naszymi sprzymierzeńcami podczas konsultacji dermatologicznej. Obecne w nich barwniki mogą osadzać się na skórze, dając w zafałszowany obraz w badaniu skóry owłosionej głowy. Jeśli jednak używane były w ostatnich dniach takie produkty, najlepiej przed wizytą po prostu dokładnie umyj włosy.

Jak się przygotować?

Zmyj lakier do paznokci, nie farbuj włosów przed wizytą u dermatologa. Jeśli dysponujesz zdjęciami zmian skórnych, które występowały w przeszłości - przynieś je na wizytę.

Zalecenia po wizycie

Cennik

Konsultacja dermatologa -wenerologa dr Anna Płatkowska
Konsultacja dermatologa -wenerologa dr Anna Płatkowska
25 min
This is some text inside of a div block.
300 zł
Konsultacja dermatologa -wenerologa - pozostali dermatolodzy
25 min
This is some text inside of a div block.
250 zł

Efekty

Zobacz jak wyglądają efekty przed i po zabiegu
No items found.
No items found.

Pytania, które padają najczęściej

Masz więcej pytań?

Nasi konsultanci rozwieją Twoje wątpliwości.

Nasz telefon: +48 506 442 500

Pytania, które padają najczęściej

Ile zapłacę za wizytę?

Cena wizyty podana jest w cenniku. W Klinice Anclara dbamy o przejrzystość, bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, podanie znieczulenia sprawia krótkotrwały dyskomfort (pacjent odczuwa pieczenie i rozpieranie, które trwa kilka sekund)

Jakie zabiegi i konsultacje są dostępne w klinice?

Oferujemy szeroki zakres konsultacji i zabiegów z zakresu poprawy zdrowia oraz estetyki ciała. szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce > "Oferta". Jeżeli szukasz konkretnych usług lub zabiegów i nie znalazłeś ich na naszej stronie - zadzwoń do nas!

Ile czasu trwa wizyta?

Zwykle wizyta trwa około 20 minut, jednak w niektórych przypadkach czas trwania wizyty może ulec wydłużeniu.

Jakie mogą być następstwa wykonania zabiegu?

Następstwem zabiegu, w przypadku nieprawidłowej pielęgnacji pozabiegowej może być zakażenie rany. Zadzwoń do kliniki jeśli po zabiegu zauważysz niepokojące objawy takie jak zaczerwienienie wokół rany lub wyciek płynu z rany.

Jaki jest koszt konkretnych zabiegów?

Koszty zabiegów różnią się w zależności od procedury; zapraszamy do zakładki > "Cennik" gdzie znajdziesz szczegółowe informacje. Jeśli masz pytania - zadzwoń do nas!

W jakich językach konsultuje dr Płatkowska?

Doktor Płatkowska konsultuje w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

Jakie mogą być skutki niewykonania zabiegu?

W przypadku raka podstawnokomórkowego lub kolczystokomórkowego jest to dalsze niszczenie otaczających tkanek i rozrost nowotworu do dużych rozmiarów. Nieleczony czerniak doprowadza do śmierci pacjenta.

Jakie są dostępne terminy wizyt i jak można umówić się na konsultację?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, aby sprawdzić dostępność i zarezerwować dogodny termin wizyty. Możesz samodzielnie umówić się na wizytę za pośrednictwem portali: BOOKSY oraz Znany Lekarz. Wkrótce uruchomimy możliwość zapisów na naszej stronie internetowej.

Czy podczas konsultacji mogę otrzymać zwolnienie lekarskie?

Jeżeli Twoja choroba uniemożliwia Ci pracę, otrzymasz zwolnienie lekarskie bez dodatkowych opłat.

Kiedy po wykonaniu zabiegu mogę wrócić na siłownię?

Po zdjęciu szwów lekarz oceni bliznę i wyda dalsze zalecenia, zwykle nie powinieneś wykonywać ćwiczeń siłowych przez około 1,5 miesiąca.

Czy przed zabiegiem wymagana jest konsultacja lekarska?

Tak, przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarska, aby dobrać najlepszą procedurę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb oraz stanu zdrowia. Możesz zapisać się na konsultację połączoną z zabiegiem.

Czy podczas konsultacji doktor Płatkowska może wykonać zabieg dermatologiczny?

Tak, podczas zabiegu możliwe jest wykonanie drobnego zabiegu dermatologicznego, np. (krioterapia, łyżeczkowanie, laserowe usuwanie zmian skórnych, bipopsja skóry), jest on wtedy dodatkowo płatny zgodnie z cennikiem.

Kiedy po zabiegu mogę iść na saunę, basen?

Po zdjęciu szwów lekarz oceni bliznę i wyda dalsze zalecenia, zwykle jest to czas około 1 miesiąca.

Jestem spoza Warszawy, czy możliwa jest konsultacja on-line?

W naszej Klinice możesz skorzystać z teleporad oraz wideokonsultacji, możliwe, że lekarz poprosi Cię o przesłanie zdjęcia zmian skórnych, lub (w przypadku konsultacji z zakresu medycyny estetycznej) o zdjęcie twarzy.

Kiedy po zabiegu zdejmowane są szwy?

W przypadku skóry twarzy szwy zdejmowane są w 7 dobie od zabiegu, w przypadku ciała szwy zdejmowane są w 14 dobie od wykonania zabiegu.

Czy wizyta kontrolna po zabiegu jest bezpłatna?

Każda wizyta kontrolna po zabiegu w naszej Klinice jest bezpłatna w terminie do 30 dni od wykonanego zabiegu.

Czy zapłacę za wizytę kontrolną i zdjęcie szwów?

Zdjęcie szwów oraz kontrolna wizyta pozabiegowa nie są w naszej klinice dodatkowo płatne. Jeśli wykonałeś/ aś zabieg w innej placówce i zgłaszasz się tylko na zdjęcie szwów oraz wizytę kontrolną zapłacisz za wizytę oraz zdjęcie szwów zgodnie z cennikiem.

Jaki jest czas oczekiwania na wizytę?

W przypadku wizyt klinicznych (zdrowotnych) czas oczekiwania to maksymalnie 7 dni, jeśli planujesz zabieg w naszej Klinice umów się około 10 dni wcześniej.

W jaki dzień tygodnia najlepiej wykonać zabieg chirurgiczny?

Zaplanuj zabieg chirurgiczny w piątek, sobotę lub w przeddzień planowanego urlopu w pracy.

Czy zabiegi medycyny estetycznej są bolesne i jak wygląda proces rekonwalescencji?

O ewentualnych dolegliwościach i czasie rekonwalescencji poinformujemy Cię przed każdym zabiegiem.W zależności od rodzaju zabiegu, zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym kremem znieczulającym lub zastrzykiem ze środkiem znieczulającym.

Czy po zabiegu zostanie blizna?

Po każdym zabiegu chirurgicznym pozostaje blizna.

Czy dostępne są pakiety zabiegów lub oferty promocyjne?

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymać dostęp do oferty specjalnych dla stałych klientów.

Czy po zabiegu przysługuje mi zwolnienie lekarskie?

Po wykonaniu chirurgicznego usunięcia nowotworu skóry przysługuje ci zwolnienie lekarskie. Poinformuj lekarza o tym, czy chcesz otrzymać zwolnienie.

Ile zapłacę jeśli mam dużo znamion?

W przypadku pacjentów z dużą ilością znamion lekarz wycenia badanie indywidualnie.

Czy podczas konsultacji można od razu wykonać zabieg chirurgiczny?

Jeśli podczas wideodrmatoskopii wykryte zostanie znamię podejrzane o nowotwór możlie jest wykonanie biopsji lub wycięcia podczas tej samej wizyty.

Pacjenci o Tym Zabiegu

Sprawdz co mówia osoby, które nam zaufały:

"Miejsce, które pokochałam od pierwszego wejrzenia i od pierwszej konsultacji. Do kliniki trafiłam z bardzo suchą skórą po leczeniu onkologicznym, zależało mi na odżywieniu i nawilżeniu. Dr Anna doskonale porusza się w rzeczywistości jaką narzuca mój stan zdrowia. Profesjonalizm, bezpieczeństwo, niepowtarzalna atmosfera - tak tu jest. Szczerze polecam."

Name Surname

Position