Strona główna » Blog » Zamknięte siłownie? Mamy na to sposób!

Zamknięte siłownie? Mamy na to sposób!

Zamknięte siłownie? Mamy na to sposób!

Zamknięcie siłowni pokrzyżowało wielu z nas plany związane z dbaniem o swoją sylwetkę. Aby nie zaprzepaścić tego, co do tej pory osiągnęliśmy podczas treningów w klubach fitness, oprócz domowych aktywności, można też skorzystać z oferty zabiegów modelujących sylwetkę (np. Emsculpt) w klinice Anclara Health & Aesthetics.


Świetnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o sześciopaku i chcą pobudzić swój metabolizm, ale nie lubią robić brzuszków, jest technologia EMSCULPT.

Najbardziej zaawansowany i intensywny elektromagnetyczny stymulator mięśni. Emsculpt podczas 30-minutowego zabiegu wykonujemy około 20 tysięcy brzuszków.

Zabieg spala tłuszcz, wyszczupla talię, buduje i rzeźbi mięśnie, poprawiając napięcie skóry. Jego skuteczność potwierdzają renomowane badania naukowe, certyfikaty (FDA i CE), ale przede wszystkim tysiące zadowolonych pacjentów na całym świecie.

Zabieg Emsculpt jest przyjemny. Podczas sesji możesz przeczytać gazetę i zrelaksować się. Urządzenie będzie pracować na Twoją idealną sylwetkę!

Zobacz także : https://anclara.pl/emscuplt-plaski-brzuch-i-jedrne-posladki-dla-kazdego/


W redukcji nadmiaru tłuszczu i modelowaniu sylwetki sprawdza się również techonolgia HiFU – skoncentrowane ultradźwięki.

Działając na tkankę tłuszczową HiFU niszczy lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Ponadto zabieg ten ujędrnia skórę!

W poprawie jędrności skóry i stymulacji metabolizmu tkanki tłuszczowej sprawdza się rówineż zabieg Sectum – fala radiowa eliminuje jej wiotkość oraz redukuje cellulit.

W zakresie struktury skóry: korzystnie wpływa na jej gęstość oraz elastyczność. Sprawia, że poprawia się napięcie skóry ramion, okolicy nad kolanami, okolicy łokci, a także skóry brzucha. Zabieg jest polecany w trakcie terapii odchudzających. Na twarzy poprawia jej owal oraz napięcie skóry (np. podbródka).

Warto taki zabieg wesprzeć Endermologią czy wykonywać naprzemiennie z NIR-em (światłem podczerwonym).

Dającym efekt napięcia skóry w zasadzie już po pierwszym zabiegu.

Podczas pierwszej wizyty w Klinice Anclara poza pomiarami całego ciała badamy pacjenta pod kątem doboru odpowiednich zabiegów. – mówi lek. Anna Płatkowska-Szczerek.

Połączenie odpowiedniej diety, zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych z prostymi ćwiczeniami w domu, wsparte odpowiednimi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, sprawią, że okres kwarantanny pomoże nam nie tylko w tym, by nie przytyć, ale też poprawić kondycję naszego ciała i całego organizmu. 

Codzienna dieta sprawia Ci trudność? Zgłoś się do naszego dietetyka klinicznego dr n.med, dr n. o zdr. Wandy Baltaza https://anclara.pl/?s=baltaza

Zapisz się do naszych kosmetologów już dziś na https://www.moment.pl/anclara#

Dowiedz się więcej o zabiegach modelujących sylwetkę!

fot. unsplash.com/bill-oxforf