Strona główna » Blog » Unison BTL – trwała redukcja cellulitu.

Unison BTL – trwała redukcja cellulitu.

Unison BTL – trwała redukcja cellulitu.

Kompleksowe urządzenie do redukcji cellulitu Unison BTL już dostępne w Klinice Anclara! Unison to unikalne połączenie fali uderzeniowej z falą radiową. Przeczytaj więcej na naszym blogu i przygotuj się na nadejście wiosny!

Ponad 65 procent kobiet powyżej 25 roku życia na pytanie, jakich zmian w swoim ciele boi się najbardziej, odpowiada: „cellulit”. Badania przeprowadzone przez naukowców z bostońskiego uniwersytetu znajdują odzwierciedlenie w popularności wyszukiwań tego hasła w internecie. Internautki pytają o miejsce występowania cellulitu, sposoby zapobiegania i leczenia tej przypadłości. Postaramy się kompleksowo opisać problem, a przede wszystkim udowodnić, że można sobie z nim szybko, bezboleśnie i, co przecież najważniejsze, skutecznie poradzić stosując dietę oraz odpowiednie zabiegi jak na przykład Unison.


JAK ROZPOZNAĆ CELLULIT?


Celluit to tzw. „pomarańczowa skórka”. Pojawia się najczęściej na udach i pośladkach. Wyczuwalne pod skorą grudki to powiększone komórki tłuszczowe. Gdy wraz ze wzrostem masy ciała się namnażają, uciskają na naczynia krwionośne i limfatyczne. Osłabia to metabolizm w komórkach – w niedostatecznym stopniu przyswajają one tlen oraz składniki odżywcze i nie wydalają toksyn. Skutkuje to obrzękami, uczuciem wzrostu masy ciała. Gospodarka hormonalna organizmu ulega zaburzeniu, bo usiłuje on magazynować tłuszcz „na później”. Do głównych przyczyn występowania cellulitu zalicza się m.in. brak ruchu, niewłaściwą dietę, problemy z krążeniem, noszenie uciskających ubrań czy palenie papierosów.

JAK RADZIĆ SOBIE Z CELLULITEM?

Im szybciej problem cellulitu zostanie rozpoznany, tym łatwiej będzie się z nim uporać. Na pewno warto zacząć od oczyszczenia organizmu z toksyn, a także nadmiaru wody, który jest źródłem obrzęków. Pomocna będzie w tym aktywność fizyczna. Osoby, które w ogóle nie ćwiczyły, powinny włączyć do codziennego planu dnia spacery, trening ze skakanką czy krótki marsz – mówi Paulina Żygoń, fizjoterapeutka z Kliniki Anclara.

Z diety należy wyeliminować cukier, sód i sól – radzi Wanda Baltaza, dietetyk.

Krążenie świetnie pobudzi z kolei prysznic „ciepło-zimno”. Miejsca na ciele, na których występuje cellulit warto szorować gąbką. Aby nie doprowadzić do podrażnień, po takim zabiegu, warto ją nawilżyć – mówi lek. Anna Płatkowska-Szczerek.


A CZY ISTNIEJĄ ZABIEGI WSPOMAGAJĄCE WALKĘ Z CELLULITEM?


Oprócz domowych sposobów walki z cellulitem, warto skorzystać z pomocy eksperta. Klinika Anclara oferuje dwa znakomite zabiegi, które będą wspomagać walkę z cellulitem.


1. Endermologia Aliance LPG – mechaniczny masaż podciśnieniowy, oddziałujący na skórę i tkankę łączną, to zbawienie w walce o idealną sylwetkę dla osób, które mimo regularnych ćwiczeń i diety, nie osiągają wymarzonych rezultatów. Zabieg ten stymuluje produkcję włókien kolagenowych dzięki uaktywnieniu metabolizmu tkanki tłuszczowej. Wykonywany w serii (minimum 10) przynosi rewelacyjne efekty – nie tylko przyczynia się do spadku masy ciała, ale przede wszystkim likwiduje cellulit.

2. BTL Unison – fala akustyczna (uderzeniowa) do redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie problematycznych okolic ciała.

CZYM UNISON RÓŻNI SIĘ OD INNYCH URZĄDZEŃ TZW. FALI UDERZENIOWEJ?

BTL Unison to unikalne połączenie dwóch technologii zabiegowych, monopolarnej radiofrekwencji (RF) oraz fali akustycznej (uderzeniowej). Unison zapewnia skuteczną redukcję miejscowej masy tłuszczowej, a także przyczynia się do wzrostu tempa aktywności metabolicznej w komórkach ułatwiając proces odchudzania. Zabieg ten poprawia wygląd oraz kondycję skóry. U 93 procent pacjentek, po serii zabiegów, skórka pomarańczowa została niemal całkowicie zredukowana, a obwody w problematycznych częściach ciała zostały zredukowane. Unison pozwala na trwałe usunięcie cellulitu. Fala radiowa (RF) napina skórę aktywując włókna kolagenowe.

Unison – to kompleksowe urządzenie modelujące sylwetkę.

Cennik zabiegów UNISON:
Brzuch 1 zabieg / 4 zabiegi 600/2200
Pośladki 1 zabieg / 4 zabiegi 600/2200
Ramiona 1 zabieg / 4 zabiegi 450/1600
Uda część wewnętrzna lub zewnętrzna 1 zabieg / 4 zabiegi 600/2200
Uda przód lub tył 1 zabieg / 4 zabiegi 600/2200

Sprawdź nasze zabiegi modelujące sylwetkę https://anclara.pl/cennik/

Umów się na wizytę samodzielnie na https://www.moment.pl/anclara# lub zadzwoń na +48506442500

Zapraszam!

Małgorzata Kasiak, kosmetolog Anclara H&A