Strona główna » Blog » TOP Zabiegów odmładzających na dłonie.

TOP Zabiegów odmładzających na dłonie.

TOP Zabiegów odmładzających na dłonie.

Pięknie wyglądające dłonie są ozdobą niczym biżuteria. Jeśli jednak pojawiają się na nie niedoskonałości, możemy temu zaradzić dobierając odpowiednie zabiegi i profilaktykę. Oto co warto wiedzieć jeśli interesują nas zabiegi odmładzające dłonie.

Problem – sucha skóra dłoni, widoczne naczynia krwionośne i ścięgna (bardzo „szczupłe” dłonie)

W tym przypadku najlepiej sprawdzi się zabieg łączony wypełnienia dłonie preparatem kwasu hialuronowego (Neauvia Intense LV) oraz mezoterapii igłowej (Neauvia Hydro Deluxe). Jakie efekty przyniesie wypełnienie? Oczywiście będzie ot efekt wolumetryczny czyli nomen omen – przestrzenie pomiędzy ścięgnami będą wypełnione, dzięki czemu naczynia krwionośne będą mniej widoczne a powierzchnia dłoni stanie się wygładzona.

W drugim etapie wykonujemy mezoterapię igłową skóry dłoni – tutaj hialuronowy z połączeniu z aminokwsami w preparacie Neauvia Hydro Deluxe doskonale nawilża skórę, napina ją i stymuluje do odbudowy. Cena zabiegu w Klinice Anclara to ok. 2500 zł (2 ml kwasu hialuronowego usieciowanego + 2,5 ml preparatu mezoterapii) – zabieg wykonujemy raz na 12 miesięcy.

Problem – wiotkość skóry dłoni

Stymulacja skóry światłem Zaffiro. To stymulacja produkcji kolagenu potwierdzona badaniami klinicznymi! Zaffiro to nazwa obejmująca dwie bardzo skuteczne technologie. W pierwszym etapie wykonywany jest podciśnieniowy peeling wodny, który usuwa martwe komórki naskórka oraz nawilża skórę. Pacjent odczuwa chłodzenie skóry oraz delikatny nacisk strumienia wodno-powietrznego na powierzchnię skóry poddawanej zabiegowi.

W drugim etapie procedury, wykonywanym przy pomocy specjalnej, szklanej głowicy. Podczas zabiegu pacjent odczuwa naprzemiennie chłodzenie oraz podgrzewanie skóry. Specjalny system chłodzenia zabezpiecza skórę przed oparzeniem. Światło podczerwone Zaffiro działając we wszystkich warstwach skóry napina ją i pobudza stymulację nowego, sprężystego kolagenu. W efekcie skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Cena jednego zabiegu ok. 600 zł, zabieg wykonujemy w seriach 4 zabiegi co 2 tygodnie (na rok)

Problem – plamy „starcze” przebarwienia posłoneczne

Najbardziej skuteczną odpowiedzią na ten problem jest zabieg laserowy Alma Harmony wykonywany głowicą selektywnie wychwytującą barwnik w skórze. Światło lasera skutecznie usuwa przebarwienia – dzięki czemu skóra dłoni odzyskuje młody wygląd.

Zabiegi powtarzamy co 3 tygodnia, aż do uzyskania zadowalającego efektu (zwykle 4 zabiegi). Pamiętajmy by stosować kremy z filtrem również na dłonie! Cena zabiegu ok. 500 zł.

Problem – wiotka, pomarszczona skóra

Rozwiązaniem jest seria zabiegów Secret Duo – hit w holistycznym rozwiązywaniu problemów skórnych. Sekret zabiegu (nomen omen) tkwi w połączeniu trzech technologii: mikronakłuwania, fali radiowej oraz lasera nieablacyjnego (działającego na zasadzie podgrzewania wody zawartej w skórze). Mikronakłuwanie stymuluje mechanicznie skórę do odbudowy poprzez jej kontrolowane uszkadzanie. Zwiększa ukrwienie w miejscu zabiegowym sprawiając, że skóra staje się bardziej odżywiona. Wygładza blizny i drobne zmarszczki. Fala radiowa wprowadzana przy pomocy nakłuwających skórę igieł podgrzewa kolagen i wywołuje efekt termiczny, uruchamiając kaskadę reakcji regeneracyjnych. Drugim etapem zabiegu w opcji DUO jest wykorzystanie lasera nieablacyjnego 1540 nm co daje jeszcze lepszy efekt liftingu nie uszkadzając przy tym skóry. Laser o tej długości fali oddziałuje na wodę zawartą w skórze dzięki czemu metabolizm komórek jest dużo szybszy. Zabieg można wykonywać cały rok – również w okresie wakacyjnym!

W naszej Klinice Secret Duo stał się jednym z ulubionych przez pacjentów zabiegów. Secret wykonujemy w serii 3-5 zabiegów co 3 tygodnie. Cena zabiegu na dłonie ok.700 zł.

Problem – skóra sucha, zniszczona, atopowa

Nic tak dobrze nie nawilża skóry i nie redukuje stanów zapalnych jak mezoterapia igłowa z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Zabieg wykonywany przy wykorzystaniu krwi pacjenta (która następnie jest odwirowywana by uzyskać osocze bogatopłytkowe) nie jest bolesny, a jest bardzo skuteczny. Działa nawilżająco i przeciwzapalnie. Natychmiast redukuje dyskomfort dłoni i wspomaga regenerację skóry. Cena zabiegu ok. 900 zł.

Więcej o ofercie na naszym blogu: https://anclara.pl/blog/

Umów się na wizytę https://www.moment.pl/anclara

fot. unsplasch.com/ian dooley