Lek. Joanna Żółcińska

specjalista dermatolog - wenerolog, dermochirurgia, dermatologia estetyczna

Lek. Joanna Żółcińska jest lekarzem specjalistą dermatologii i wenerologii.  Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym co sprawia, że płynnie łączy wiedzę dermatologiczną z najnowocześniejszymi osiągnięciami z zakresu dermatologii estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Specjalizację uzyskała w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie gdzie zajmowała się pacjentami w zakresie chirurgii skóry, leczenia nowotworów skóry oraz opieką nad pacjentami ambulatoryjnymi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, zarówno z zakresu dermatologii jaki i medycyny estetycznej biorąc udział w szkoleniach zagranicznych.

Doktor Joanna Żółcińska zajmuje się leczeniem chorób skóry, dermatologią estetyczną i zabiegową (w tym zabiegami z zakresu dermochirurgii). Opiekuje się pacjentami z chorobami przenoszonymi drogą płciową przeprowadzając pełną diagnostykę oraz leczenie w tym zakresie.

Pani doktor opiekuje się pacjentami w każdym wieku, również naszymi najmłodszymi pociechami.

Zapraszamy do zapisów pod naszym numerem telefonu: 506 442 500