Lek. Anna Płatkowska

dermatologia i wenerologia, dermochirurgia, dermatologia estetyczna

Anna Płatkowska (założycielka Kliniki Anclara H&A) jest lekarzem z ponad 12 letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie dermatologii i weneronologii, dermochirurgii oraz dermatologii estetycznej. Po ukończeniu studiów na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (oraz Universidad de Murcia w Hiszpanii) swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinikach Dermatologicznych w kraju (Klinika Dermatologiczna WIM CSK MON w Warszawie, Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej UM w Łodzi) oraz za granicą (Klinika Dermatologiczna Charité – Universitätsmedizin Berlin) a także we współpracy z niepublicznymi ośrodkami chirurgii plastycznej oraz dermatologii estetycznej w Warszawie. Odbyła studia doktoranckie w Zakładzie Psychodermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, podczas których była stypendystką naukowych programów zagranicznych. Aktualnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie gdzie prowadzi zajęcia praktyczne oraz wykłady z zakresu medycyny estetycznej oraz laseroterapii dla studentów kosmetologii.

Jej bogate doświadczenie zawodowe przyczyniło się do licznych wystąpień w programach telewizyjnych, w których doktor Płatkowska jest ekspertem z zakresu dermatologii klinicznej i estetycznej (m.in. „Sekrety Lekarzy”, „Warsztat Urody”, „Eks-tra zmiana” i „Studio Urody” TVN Style; „Operacja zdrowie” TVP).

W aktualnej pracy naukowej doktor Płatkowska zajmuje się technikami łączonymi z zakresu medycyny estetycznej oraz wdrażaniem nowych terapii przeciwstarzeniowych na rynek europejski. Prowadzi badania kliniczne dermokosmetyków, wyrobów medycznych oraz technologii stosowanych w medycynie estetycznej. Jest wykładowcą i szkoleniowcem technik wykorzystywanych w medycynie estetycznej (iniekcje kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, nici liftingujące, urządzenia medyczne).

Ponadto jest doradcą w roli Medical Advisor-a dla MEDAC GmbH w zakresie nowoczesnej terapii fotodynamicznej nowotworów skóry.

Dr Anna Płatkowska wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej oraz dermatologii estetycznej.

Umów się na konsultację do samodzielnie na https://www.moment.pl/anclara#

Zadzwoń do nas, a nasi konsultanci ustalą dogodny dla Ciebie termin wizyty.

tel.: +48 506 442 500