Strona główna » Blog » Scrotox (Skrotox) i odmładzanie męskich okolic intymnych.

Scrotox (Skrotox) i odmładzanie męskich okolic intymnych.

Scrotox (Skrotox) i odmładzanie męskich okolic intymnych.

Dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej (zabieg scrotox) w obrębie moszny możemy osiągnąć jednoczasowo dwa rezultaty. Przeczytaj i sprawdź nowy zabieg z zakresu urologii estetycznej!

Ostatnio coraz bardziej popularny jest zabieg niwelowania nadpotliwości okolic intymnych u mężczyzn. Tak zwany „scrotox” – wykonywany jest w naszej Klinice z powodzeniem. Dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej w obrębie moszny możemy osiągnąć jednoczasowo dwa rezultaty. Przeczytaj i sprawdź!

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym kremem znieczulajacym i polega na iniekcjach niewielkiej ilości toksyny botulinowej w obszar zabiegowy jakim jest moszna i okolica pachwin. Jego wykonanie może być odczuwalne przez pacjenta ale nie jest to bardzo duży dyskomfort – mówi dr Mateusz Kamiński.

Jak działa Scrotoks?

Z jednej strony niwelujemy nadmierną potliwość i poprawiamy higienę krocza (co jest szczególnie doceniane przez pacjentów intensywnie uprawiających różnorodne sporty), z drugiej strony jest to zabieg estetyczny.

Scrotox relaksuje mięśnie moszny, dzięki czemu wygładza jej powierzchnię niwelując efekt pomarszczonej skóry.

Wykazano również, że zabieg ten poprawia doznania seksualne pacjentów – mówi dr Mateusz Kamiński z naszej Kliniki Anclara.

Zapraszamy na zabiegi i konsultacje z zakresu urologii i urologii estetycznej.

Umów samodzielnie wizytę na http://moment.pl/anclara

Sprawdź inne zabiegi dla mężczyzn w naszej Klinice https://anclara.pl/estetyka-meska/

Fot. unsplash.com/James BarrHire