Strona główna » Blog » Powiększanie obwodu prącia własnym tłuszczem

Powiększanie obwodu prącia własnym tłuszczem

Powiększanie obwodu prącia własnym tłuszczem

Powiększanie penisa własnym tłuszczem to najlepszy sposób na poprawę wyglądu męskiego narządu płciowego. W klinice Anclara zachowujemy wszystkie środki ostrożności i dyskrecji – decydując się na zabieg, możesz mieć pewność, że nikt poza lekarzem i tobą nie dowie się o tym, że go wykonujesz.


Wskazania i przygotowanie do zabiegu


Pierwszym, najważniejszym wskazaniem do wykonania zabiegu, jest niskim poziom zadowolenia z wyglądu prącia. Oczywiście to bardzo subiektywne, ale rozmiar, grubość penisa, wpływa na samopoczucie mężczyzn, a przede wszystkim na ich pewność siebie. Kolejnym czynnikiem motywującym do powiększania penisa jest brak satysfakcji seksualnej. Podczas konsultacji z urologiem pacjent opowiada więc o swoich motywacjach. Doktor opisuje przebieg zabiegu oraz możliwe do uzyskania efekty. Ważne, by tuż przed wizytą poddać się depilacji okolic intymnych, co umożliwi właściwą dezynfekcję. 

Przebieg zabiegu


Zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem (lipotransfer) trwa maksymalnie 120 minut. Tłuszcz pobierany jest np. z podbrzusza pacjenta po wcześniejszym nasączeniu tkanki specjalnym roztworem znieczulającym. Następnie za pomocą kaniuli aspiruje się go do strzykawki z wytworzonym podciśnieniem. W ten sposób adipocyty ulegają najmniejszym uszkodzeniom, dzięki czemu wydłuża się ich żywotność. Następnie lekarz dokonuje preparatyki tłuszczu i łączy go osoczem bogatopłytkowym, co korzystnie wpływa na żywotność adipocytów. Tłuszcz w takiej formie wstrzykiwany jest pod skórę znieczulonego penisa penisa cienką kaniulą. Po wykonaniu zabiegu pacjent przez godzinę pozostaje w klinice na obserwacji. 


Efekty i po zabiegu


Powiększanie penisa własnym tłuszczem to doskonała alternatywa dla metod operacyjnych lub tych, które wykorzystują wypełniacze. Dzięki tej metodzie można powiększyć obwód penisa o 3-4 cm, a jego długość o 1 cm. Komórki tłuszczowe pozwalają na utrzymanie efektów zabiegu nawet do 2 lat. Co ważne – lipotransfer pozwala na przeniesieniu wraz z komórkami tłuszczowymi komórek macierzystych. Dzięki temu część komórek tłuszczowych pozostaje pod skórą prącia na zawsze i po drugim zabiegu efekty są w zasadzie tak trwałe, że nie trzeba go powtarzać. Ważny jest też naturalny wygląd członka (tłuszcz rozkłada się równomiernie, niewidoczne są zgrubienia czy przerosty). Rekonwalescencja trwa od 2-3 tygodni. W tym czasie należy unikać stosunku i nie masturbować się. Zakazany jest także wysiłek fizyczny. 

Na zabieg – powiększanie penisa zaprasza Dr Mateusz Kamiński, urolog

https://anclara.pl/team/lek-mateusz-kaminski/

Zapisz się na zabieg lub konsultację przez portal https://www.moment.pl/anclara#

fot. unsplash/damir-spanic