Strona główna » Blog » Nlift – Nowy zabieg w naszej Klinice.

Nlift – Nowy zabieg w naszej Klinice.

Nlift – Nowy zabieg w naszej Klinice.

Nlift to pierwszy zabieg łączony o udowodnionej naukowo skuteczności. Procedura składa się z 2 wizyt w odstępach tygodniowych. Przeczytaj dla kogo przeznaczony jest zabieg i jakie efekty możesz uzyskać!


Nlift rozwiązuje problem utraty jędrności skóry u wszystkich osób, również u tych które zauważają pierwsze oznaki starzenia. Jest doskonałym zabiegiem przeciwdziałającym starzeniu się skóry u osób młodych. Jeśli już dzisiaj chcesz zadbać o skórę – zgłoś się do nas!


Innowacyjność procedury polega na połączeniu różnych technik zabiegowych działających na kolejnych warstwach skóry.

Dzięki ustalonej kolejności zabiegów przygotowujemy skórę do kolejnych etapów oraz zwiększamy ich skuteczność. Procedura łączona jest o wiele bardziej efektywna. To właśnie w kontekście liczby włókien kolagenowych i parametrów bariery naskórkowej udało się udowodnić badaniem klinicznym.
Szeroka oferta zabiegowa w gabinecie tak naprawdę nie gwarantuje ani skuteczności zabiegów ani też bezpieczeństwa. Kluczem programu jest odpowiednia kwalifikacja pacjenta do zabiegu i tak jak w przypadku Nlift kolejność procedur. Następujące po sobie zabiegi są ze sobą w pełni kompatybilne dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów estetyczno-klinicznych.


Nlift składa się z następujących po sobie 2 wizyt w naszej Klinice, które następują po sobie po upływie tygodnia. Na pierwszej wizycie oceniamy skórę i jej potrzeby oraz rozpoczynamy od wykonania mezoterapii igłowej twarzy Neauvia Hydro Deluxe. Druga wizyta polega na wykonaniu termoliftingu Zaffiro poprzedzonego water-peelingiem (oczyszczanie wodne skóry) podczas którego można się odprężyć. Następnie wykonywany jest zabieg wypełniający i podkreślający owal twarzy przy użyciu preparatu Neauvia Intense oraz  zaaplikowanie silnie stymulującego Neauvia Stimulate na powierzchnię policzków.


Przede wszystkim dlatego że jest bardzo efektywny, a przy tym małoinwazyjny. Mezoterapia odżywiająca i nawilżająca skórę, zabieg „podgrzewający”  a na koniec delikatne wypełnienie i silna stymulacja. Czego chcieć więcej ?

Nie sposób nie wspomnieć o produktach dodatkowych jakie otrzymuje pacjent wykupujący procedurę Nlift.

W skład zestawu Nlift wchodzą: krem Ceramidowy Neauvia, serum z Vitaminą C Neauvia oraz 30 dniowy program suplementacji kolagenowej Neauvia.

Cena zabiegu Nlift : 4500 zł (opłata jednorazowa przy pierwszej wizycie)

Na zabieg zapraszają nasi dermatolodzy:

dr Alina Werner, dr Sabina Gancorz, dr Anna Płatkowska-Szczerek

Umów się już dziś na http://moment.pl/anclara

bądź zadzwoń do nas +48 506 442 500 w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

Sprawdź opinie o naszej Klinice https://www.moment.pl/anclara#opinie