Strona główna » Blog » EMSCUPLT : płaski brzuch i jędrne pośladki dla każdego.

EMSCUPLT : płaski brzuch i jędrne pośladki dla każdego.

EMSCUPLT : płaski brzuch i jędrne pośladki dla każdego.

„Zabiegi modelowania sylwetki skupiają się na stymulacji kolejnych „warstw” ciała. Zaczynając od naskórka, skóry właściwej, tkanki podskórnej, a kończąc na mięśniach. Najważniejsze jest odpowiednie dobranie zabiegów do budowy morfologicznej ciała oraz ułożenie planu zabiegowego obejmującego synergistycznie działające technologie. Zabieg Emsculpt zrewolucjonizował nasze podejście do modelowania sylwetki” – mówi lek. Anna Płatkowska-Szczerek.

Co to jest Emsculpt?


Pod nazwą Emsculpt kryje się totalna rewolucja zabiegowa w sferze modelowania sylwetki skupiająca się na mięśniach oraz tkance tłuszczowej!
Zabieg Emsculpt to jedyny, opatentowany, nieinwazyjny sposób stymulacji mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

„Emsculpt zapewnia bardzo wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo dla naszych pacjentów, co jest dla nas bardzo ważne.” – mówi lek. Anna Płatkowska-Szczerek.

Bezpieczeństwo oryginalnego urządzenia Emsculpt potwierdzają liczne badania naukowe oraz posiadane certyfikaty, w tym certyfikat FDA (Food and Drug Administration, USA).

Jak działa Emsculpt?


Poprzez stymulację elektromagnetyczną zabieg pobudza włókna mięśniowe do pracy. Mięśnie pracują podobnie jak przy klasycznym treningu, jednak ich praca jest o wiele bardziej efektywna. Trening jest niezwykle intensywny. Podczas 30 minutowego zabiegu na brzuch pacjent „wykonuje” około 20 tysięcy odpowiednich skurczy mięśni. Po każdym zabiegu następuje proces regeneracji włókien mięśniowych.

Dodatkowo zwiększenie metabolizmu włókien mięśniowych powoduje „spalanie” przylegającej do mięśni tkanki tłuszczowej.

Program treningowy Emsculpt pozwala na dopasowanie działania urządzenia do efektu, jaki chcemy osiągnąć. Na przykład dla osób szczupłych proponujemy programy zwiększające masę mięśniową, a dla osób, które chcą schudnąć – intensywne programy redukujące tkankę tłuszczową. Pamiętajmy, że zabieg ten pobudza też metabolizm. Tak więc działa nie tylko na same mięśnie, ale wspomaga też procesy redukcji masy ciała.

Pacjentami naszej Kliniki są również osoby, które na co dzień uprawiają sport i korzystają z ćwiczeń siłowych. „Również dla nich możemy stworzyć indywidualne programy stymulujące, które będą zwiększać efektywność treningów siłowych i przyspieszać osiągnięcie wymarzonego efektu.” – mówi Małgorzata Kasiak, kosmetolog.

Czy zabieg działa u każdego?


Zdecydowanie tak! Mężczyźni pokochają Emsculpt za możliwość spełnienia marzeń o sześciopaku, kobiety zaś za płaski brzuch i lifting pośladków (zwiększenie ich jędrności oraz muskulatury).

Warto pamiętać, że zabieg jest nie tylko w pełni skuteczny, ale też nieinwazyjny i bezbolesny. Ani lipoliza, ani liposukcja, czy zabiegi z radiofrekwencją i ultradźwiękami nie pozwalają na jednoczesne budowanie masy mięśniowej i spalanie tłuszczu.

„Emsculpt to prawdziwie rewolucyjny zabieg i polecam go każdemu.” – mówi lek. Anna Płatkowska-Szczerek.


Czy płaski brzuch i jędrne pośladki nie będą tylko marzeniem, a w końcu okażą się osiągalne dla każdego z nas? Efekty zabiegu pozwalają udzielić twierdzącej odpowiedzi na to pytanie.

Urządzenie Embody i Emsculpt BTL bazują na tej samej technologii elektromagnetycznej.

Przewaga urządzenia Emsculpt polega na możliwości wykonania zabiegu w obrębie dodatkowych okolic: podudzi oraz ramion.

Zabieg Emsculpt w Anclara Health&Aesthetics pokochała już nasza ambasadorka, aktorka Sylwia Gliwa.

Zapraszamy na konsultacje oraz zabiegi. https://www.moment.pl/anclara#

Przykładowe ceny pakietów:

  • 4 zabiegi na jedną okolicę (brzuch, pośladki, uda, ramiona, łydki) w cenie 3 600 zł
  • 6 zabiegów na jedną okolicę (brzuch, pośladki, uda, ramiona, łydki) w cenie 4 800 zł

ZAPYTAJ NAS O AKTUALNE PROMOCJE NA PAKIETY ZABIEGOWE!

anclara.pl/cennik

Sprawdź aktualne promocje na naszych mediach społecznościowych @klinika_anclara @drplatkowska

Lub skontaktuj się z recepcją tel. 506442500, info@anclara.pl

Leave a comment