Strona główna » Blog » ZABIEGI REKOMENDOWANE PRZEZ NASZYCH PACJENTÓW – AQUAGOLD FINE TOUCH

ZABIEGI REKOMENDOWANE PRZEZ NASZYCH PACJENTÓW – AQUAGOLD FINE TOUCH

ZABIEGI REKOMENDOWANE PRZEZ NASZYCH PACJENTÓW – AQUAGOLD FINE TOUCH

Redaktor naczelny Gala MEN –  Damian Gajda wypróbował nowość w Anclara H&A – zabieg Aquagold Fine Touch (mikronakłuwanie złotymi igłami). Aquagold jest jednym z ulubionych zabiegów gwiazd Hollywood. Od stycznia dostępny też w naszej Klinice! Sprawdźcie jak Damian ocenił zabieg oraz jego efekty.

Moje wątpliwości przed zabiegiem Aquagold? Po pierwsze – czy boli, po drugie – jak długo regeneruje się po nim skóra. Paniczny lęk przed igłą, a także świadomość, że tego dnia mam w planach kilka ważnych spotkań, mogłyby spowodować, że nie zdecydowałbym się na jego wykonanie.

Wątpliwości rozwiała Małgosia Kasiak, kosmetolog z kliniki Anclara. Opowiedziała mi, że Aquagold jest nie tylko bezbolesny, ale też totalnie bezinwazyjny. Stanowi on więc doskonałą alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.

Urządzenie składające się z niewielkich igieł o długości 0,6 mm, pozwala na wykonanie mikrokanałowych nakłuć i dostarczenie do skóry właściwej preparatu. Jest to spersonalizowany koktajl witaminowy (duża szklana fiolka mieści aż 8 ml takiego koktajlu!), który powoduje szybką stymulację skóry, jej nawilżenie oraz rozświetlenie. Kanały, którymi aplikowany jest pacjentowi, pokryte zostały 24-karatowym złotem o najwyższym poziomie czystości. To ważne, bo złoto zmniejsza ryzyko wystąpienia jakiejkolwiek infekcji skórnej – jest przeciwutleniaczem, co ogranicza rozwój bakterii.

Zabieg trwa około 15 minut. Efekty? Bardzo dobrze nawilżona i odżywiona skóra twarzy, szyi (w moim przypadku ważne były okolice powiek). Mimo że od kilku dni źle sypiam z powodu stresu, Aquagold sprawił, że wyglądam na wypoczętego. Co ważne – nie jest konieczna rekonwalescencja po zabiegu (w zasadzie po 20 minutach od wyjścia z kliniki mogłem normalnie funkcjonować). Nie pojawiły się siniaki ani krwiaki.

Polecam ten zabieg nie tylko kobietom, ale przede wszystkim mężczyznom, którzy unikają wizyt w gabinetach medycyny estetycznej w obawie przed bólem lub uzyskaniem nienaturalnych efektów. Z pewnością będę wracał do Anclary na ten zabieg!

Polecam!

Damian Gajda

Cena zabiegu Aquagold

  • Aquagold twarz – koktajl personalizowany 1350 zł /1 zabieg
  • Aquagold twarz – koktajl personalizowany + mezobotoks 1850 zł /1 zabieg
  • Aquagold twarz+szyja+dekolt +dłonie – koktajl personalizowany 1950 zł /1 zabieg

Sprawdź jakie inne zabiegi testował w naszej Klinice Damian https://anclara.pl/zabiegi-na-cialo-anclara-warszawa/

Zapisz się na zabieg do naszych specjalistów na https://www.moment.pl/anclara#