CEL: Szkolenie ma na celu przyswojenie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych związanych z obrazowaniem przedzabiegowym twarzy oraz skóry i tkanki podskórnej przy użyciu profesjonalnego sprzętu fotograficznego, klasycznego USG skóry oraz USG skóry wysokiej częstotliwości 33, 75 MHz.

Tematy poruszane na szkoleniu to m.in: profesjonalna dokumentacja fotograficzna w gabinecie medycyny estetycznej,  podstawy ultrasonografii wysokiej częstotliwości w obrazowaniu skóry, kwalifikacja pacjenta do zabiegu z wykorzystaniem metod diagnostyki obrazowej, przeciwstarzeniowe metody zabiegowe dostosowane do potrzeb skóry.
 
Umiejętności te są niezbędne w codziennej praktyce w celu oceny stanu skóry, doboru odpowiednich procedur zabiegowych oraz monitorowania efektów zabiegów.

 

SZKOLENIE PRZEZNACZONE JEST DLA KOSMETOLOGÓW.

TERMIN I 20.04.2020 r. w godzinach 11:00 - 17:00

Cena szkolenia 1500 zł

Ilość miejsc ograniczona!

Miejsce: Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek, ul. Puławska 136/61, 02-624 Warszawa

Warunkiem uczestwnictwa jest zgłoszenie przesłane na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty.

Numer konta bankowego : 68 2530 0008 2057 1049 5515 0001, Nest Bank

Zapraszamy,
Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Swoją praktykę kliniczną odbywa w Klinice Dermatologii, Wojskowego Instytutu Medycznego Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie.
Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku lekarskim oraz studia doktoranckie w dziedzinie Dermatologii oraz Psychodermatologii. Stypendystka programów zagranicznych m.in. na Universidad de Murica w Hiszpanii oraz Charité - Universitätsmedizin w Berlinie. Prowadzi liczne badania kliniczne z zakresu dermatologii oraz dermatologii estetycznej. Wykładowca w dziedzinie dermatologii, psychodermatologii oraz immunologii klinicznej.
Od ponad 8 lat jest trenerem technik medycyny estetycznej, pracując z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości, których skuteczność jest udowodniona naukowo. Od 2019 roku prowadzi własną Klinikę medycyny estetycznej - Anclara Health & Aesthetics w Warszawie, której filozofią jest holistyczne podejście do problemów medycznych oraz estetycznych. Jej zamiłowanie do kompleksowej opieki nad pacjentem można śledzić w programach telewizyjnych takich jak: "Sekrety Lekarzy", "Warsztat Urody", "Eks-tra zmiana" i "Studio Urody" TVN Style, w których występuję jako ekspert.

 

 

 Szymon Korzekwa, MSc

Fizyk medyczny i doświadczalny, słuchacz Studium Metodologii Badań Naukowych, doktorant Uniwersytetu  Medycznego w Poznaniu, absolwent Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersyetetu Opolskiego i International School on Nuclear Physics Methods and Accelerations in Biology and Medicine w Pradze, stażysta Joint Institute of Nuclear Research w Dubnej, stypendysta Ministra Edukacji Narodowej, dwukrotny stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, finalista Primus Inter Pares. Jest ekspertem Polskiego Stowarzyszenia Informatyki Medycznej w zakresie diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej. Specjalizuje się w Ultrasonografii wysokiej częstotliwości (HFUS). Posiada certyfikaj EUROSON SCHOOL SONO-DERM Dermatologic Ultrasound Course. Jako specjalista ds. projektów naukowych, kierował licznymi projektami badawczymi w zakresie obrazowania skóry w HFUS. Autor i współautor wielu publikacji naukowych.

 

 

Aktualności

+

Szkolenia indywidualne z dr Anną Płatkowską-Szczerek

ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNE SZKOLENIA DLA LEKARZY Z DR ANNĄ PŁATKOWSKĄ-SZCZEREK. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej i jesteś lekarzem zapraszamy na szkolenia indywidulane, których program jest dostosowany ...

Anna Płatkowska - 03.03.2020

+

SZKOLENIE Z OBRAZOWANIA MEDYCZNEGO W KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

  CEL: Szkolenie ma na celu przyswojenie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych związanych z obrazowaniem przedzabiegowym twarzy oraz skóry i tkanki podskórnej przy użyciu profesjonalnego sprzętu fotograficznego, klasyczne ...

Anna Płatkowska - 04.01.2020

+

Rusza program bezpłatnych konsultacji !

Anclara Health & Aesthetics w współpracy z Centrum Medycznym Evimed  w Warszawie zaprasza wszystkich pacjentów z chorobami skóry. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca oferujemy bezpłatne konsultacje. Porozmawiaj z lekarzem i poz ...

Anna Płatkowska - 27.09.2019

+

Badania Kliniczne dla pacjentów z atopowym zapaleniem skóry (AZS)

Zapraszam wszystkich dorosłych pacjentów do udziału w badaniach klinicznych. Oferujemy dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia atopowego zapalenia skóry. Zapewniamy kompleksową opiekę lekarską. 

Anna Płatkowska - 18.07.2019

adres:

Anclara Health & Aesthetics

ul. Puławska 136 lok. 61

02-624 Warszawa


godziny otwarcia:

pon.-pt.: 10:00-21:00

sob.: 10:00-16:00

telefon: +48 506 442 500

e-mail: info@anclara.pl


instagram facebook


 

Formularz kontaktowy